Videocheck je vynález, se kterým můžete koukat mechanikovi přes rameno z pohodlí vašeho domova

Auto-moto 07. prosince 2020 | 07:02 — nov
Současná doba si žádá bezkontaktní řešení. Komunikovat, nakupovat i platit online už jsme si zvykli, ale možnosti virtuálního světa jsou mnohem širší. Internet a audiovizuální technika za poslední měsíce nabyly na důležitosti víc, než kdykoli předtím, a stále více oborů lidské činnosti se bez nich neobejde. Týká se to i těch, kde převažuje manuální práce. To je případ autoservisů.
Další 4 fotografie v galerii
Šikovné ruce mechanika jsou základem dobrého servisu / Peugeot

Automobilům je třeba poskytnout odpovídající servis a údržbu za všech okolností. Autoservisy se tak v době pandemie musí vyrovnat s různými omezeními a bezpečnostními opatřeními a zavádět nové metody a přístupy. U Peugeotu například v dubnu letošního roku spustili službu Videocheck. Tento nástroj se připravoval už dříve, pandemie však urychlila jeho zavedení. Dokončení vývoje této novinky tedy přišlo jako na zavolanou.

„Videocheck je zcela nová a bezplatná služba pro naše zákazníky, kterou jsme zavedli v našich servisech. Jedná se o nástroj pro elektronickou komunikaci a on-line potvrzení rozsahu zakázky. Díky této aplikaci jsme schopni předložit klientům důvěryhodný report, který je srovnatelný s výsledkem prohlídky vozu za jejich přítomnosti. Umožňujeme zákazníkům v podstatě bezkontaktní řešení servisu jejich vozu,“ vysvětluje ředitel poprodejních služeb Peugeotu Jan Matoušek.

Jak vlastně Videocheck funguje? Přijímací technik převezme vůz od zákazníka. Mechanik poté vůz důkladně prověří a vytvoří videozáznam, ve kterém zrekapituluje veškerá zjištění z detailní inspekce vozu. Současně vyplní formulář, ve kterém uvede rozsah navrhovaných prací včetně předpokládané ceny. Celý soubor obsahující rozpočet a videozáznam pak zašle klientovi. Ten tak má v ruce zcela transparentní a důvěryhodný podklad, na jehož základě může bez obav potvrdit případné dodatečné práce, aniž by se musel dostavit do servisu. V pohodlí svého domova se tak může zúčastnit prohlídky vozu a ujistit se, že svému koncesionáři značky Peugeot může plně důvěřovat. 

Kromě vyloučení osobního kontaktu má Videocheck i další benefit pro klienta, a tím je značná úspora času, což vám možná v předvánočním shonu přijde vhod. 

Témata: videocheck, auto, moto
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Policie prohledávala dům rockera Marilyna Mansona. Měl týrat ženy bičováním i elektrošoky

Jak pěstovat vánoční kaktus, aby vám kvetl jako divý přes...

Nejčastější chyby při krmení psa, které alespoň jednou v...

Psi občas vyvádějí pro lidi nepochopitelné věci....

Jak uskladnit zelí, aby vám vydrželo až do jara a zůstalo...

Tipy, díky kterým vyčistíte dveře sprchového koutu tak, že...

Jak se zaručeně zbavit nepříjemného vrzání dřevěné...

Zavřít reklamu