Apple vyšetřuje samovolné vznícení nového iPhone 7 Plus!

PC a Mobil 07. března 2017 | 10:27 — Lukáš Bauer
Společnost Apple začala s vyšetřováním nepříjemného incidentu. Osmnáctileté dívce v USA se totiž samovolně doslova roztavil nový iPhone 7 Plus, jak je zachyceno na obrázku z jejího Twitteru.
iPhone 7 Plus po samovznícení baterie! / Instagram

iPhone mladé američanky Brianny Olivas nedopadl dobře a jeho oprava je na první pohled nemožná. Velice nám tak tento kousek od Apple připomíná, mobil ze Saudské Arábie vybavený sebedestrukčním zařízením, o kterém jsme nedávno psali.

Podle vyjádření jeho majitelky, v danou chvíli spala a její telefon se pokojně nabíjel. Co přesně se stalo, popsala dívka následovně.

„Spala jsem a můj iPhone se nabíjel jen kousek od mé hlavy. Probudil mě přítel, který běžel s mým telefonem do koupelny a položil ho na pračku. Později mi sdělil, že když šel v noci na toaletu, viděl, jak se z mého telefonu silně kouří a vydává pískavé zvuky. Ve chvíli kdy ho položil na pračku se telefon zcela rozpadl“.

Společnost Apple se k celému incidentu zatím vyjádřila tak, že se jedná o jednorázovou záležitost a nikoliv o problém globálního měřítka.

Ať už bude závěr vyšetřování jakýkoliv, titulky v médiích o vybuchujících telefonech jsou k vidění stále častěji, a proto je možná čas zakoupit telefon jako je Torque X01

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Exotika co by kamenem dohodil. Pár hodin letu a ocitnete se v dokonalém ráji

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...

5 tipů na zdravou svačinu do batohu

V Trentinu sezona pokračuje za ideálních sněhových...

Zavřít reklamu