Skoncujte s neustálým hledáním ztracených věcí. Máme pro vás tip na zařízení, které vám dopřeje klid

Elektronika 10. prosince 2016 | 22:15 — Petr Sýkora
Pokud se vám stává, že neustále hledáte klíče, nevíte kam jste položili svůj mobil a nebo chcete sledovat vaše auto, pak TrackR je řešení právě pro vás.
Mějte vaše mazlíčky pod kontrolou. / Plus.cz

Stává se to snad každému z nás. Pospícháte do práce, do školy či na důležitou schůzku a klíče od bytu najednou nejsou k nalezení. Díky tomuto zařízení, které pořídíte již za 700 Kč, nebudete ztrácet drahocenný čas převracením celého bytu naruby. 


Neztraťte již nikdy nic

TrackR o velikost mince můžete schovat do kabelky, do auta, připojit jej na klíče nebo pod sedadlo jízdního kola. Zabudovaný GPS modul, který můžete sledovat na vašem chytrém telefonu, znamená, že vždy budete vědět, kde se vámi sledovaný objekt právě nachází. Z chytrého telefonu navíc můžete na dálku na zařízení spustit zvukovou výstrahu o hlasitosti 85 dB.

Klíčovou vlastností tohoto produktu je univerzálnost, a tak můžete TrackR připojit nebo skrýt prakticky kdekoli. Můžete jej připnout k obojku pro psa, schovat pod autosedačku, dát do peněženky, a vždy budete vědět, kde máte hledat. Nemusíte se bát ani vody, zařízení je totiž voděodolné. Na baterii, kterou lze vyměnit, vydrží tento šikovný pomocník pracovat celý rok.

Malá velikost, schopnost podhodlně a rychle najít prakticky jakýkoliv objekt znamená, že TrackR je jednou z užitečných vychytávek, kterou prostě musíte mít. 

Další články
Reklama
Reklama

Mohli jste přehlédnout

Zdecimovaní Rusové omylem sestřelili vlastní letadlo. Nyní zaútočí na kybernetické cíle, tvrdí rozvědka

Jak se během podzimu postarat o orchideje, aby vám kvetly i po...

Z nasbíraných kaštanů si můžete vyrobit kaštanový gel na...

Odmrazování ledničky i mrazáku, LED žárovky a další...

Přidejte do pračky skořápky od vajec. Dokážou vybělit i to...

Pokud chcete vyčistit žluté skvrny od potu, vyzkoušejte sílu...

Zubní pasta v domácnosti: Navrátí lesk hrncům i šperkům,...

Zavřít reklamu