iPhone 8 nebude. Apple představí iPhone 7s ve stejném designu a nové barvě

Elektronika 07. prosince 2016 | 14:52 — redakce
Spekulace o tom jak bude vypadat nový iPhone jsou opět tady. Dohady o designu iPhone 8 se objevily dokonce dříve, než byla oficiálně představena aktuální sedmička.
Spekulace o novém iPhonu jsou opět tady. / Apple

Apple v roce 2017 oslaví deset let od představení prvního iPhonu, a tak se očekává, že přijde s něčím revolučním. Mluví se o přístroji, který bude celý ze skla a za téměř jistotu se považuje, že nový iPhone již nebude mít hardwarové tlačítko Domů.

Nejnověji se spekuluje o tom, že Apple přijde s novou barvou. Podle analytiků bude nový iPhone dostupný také v červené barvě. Kromě toho má prý jeho vzhled kopírovat současný model. Podle Japonského blogu Mac Otakara navíc neponese označení iPhone 8 ale iPhone 7S.

I když se spekulace ohledně barvy zdají spíše nepravděpodobné, je třeba říci, že Mac Otakara v minulosti vždy přesně odhadl nové barvy, se kterými nový iPhone přijde. Navíc Apple již v minulosti několik produktů, které byly zářivě červené vydal. Pro společnost by však zářivě červený mobil byl novinkou, protože vminulosti sázel spíše na konzervativnější barvy.

Témata: Apple, iPhone, spekulace
Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Exotika co by kamenem dohodil. Pár hodin letu a ocitnete se v dokonalém ráji

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...

5 tipů na zdravou svačinu do batohu

V Trentinu sezona pokračuje za ideálních sněhových...

Zavřít reklamu