Samsung bojuje o záchranu! Zachránit ho má nové revoluční véčko!

Elektronika 11. listopadu 2016 | 23:49 — redakce
Samsung má vážné problémy kvůli vybuchujícímu mobilu Note 7 a dokonce i automatickým pračkám, které mají stejný problém. Tak nyní přichází s radikálním plánem na záchranu. Jde o revoluční design vyklápěcího mobilního telefonu.
Vývojářské oddělení Samsungu dokončuje výrobu ohebného displeje. / archiv

Samsung chce nabídnout řešení pro lidi, kteří chtějí mobilní telefon s velkým displejem ale nechtějí po kapsách nosit velké zařízení. Mobil by byl prostě velký ohebný displej, který se bude dát přeložit na polovinu jako papír. Společnost si již podobné zařízení dal i patentovat.

Podle ETNews bude mít zařízení v rozloženém stavu sedmi palcový displej a pěti palcový displej, když se složí. Zařízení dostalo označení smartlet a jeho výroba by mohla začít již koncem příštího roku. Vývojářské oddělení Samsungu již finišuje s výrobou nového ohebného displeje.

První zařízení s ohybným displejem však Samsung nabídne již dříve. Podle serveru SamMobile se první takové zařízení již testují v Číne. U smartletu je však problém s tím, že při přeložení se displej z plastu musí extrémně ohnout. Někteří analytici se obávají, že to může způsobit problémy. A ty si již Samsung nemůže dovolit.

Další články
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Exotika co by kamenem dohodil. Pár hodin letu a ocitnete se v dokonalém ráji

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový...

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Chorvatský Sea Star Festival u moře je nejlepší způsob jak...

5 tipů na zdravou svačinu do batohu

V Trentinu sezona pokračuje za ideálních sněhových...

Zavřít reklamu