Technologický šperk budoucnosti. Revoluční hodinky, které vás překvapí.

Elektronika 03. února 2017 | 18:35 — Lukáš Bauer
Je tomu již nějaký čas kdy se objevily informace o prototypu těchto nevšedních hodinek. Nyní však konečně nastala jejich výroba a v brzké době budou uvedeny na trh.
Další 1 fotografie v galerii
Krásný a jednoduchý design časového prstenu / Internet

Na první pohled je vidět, že jejich konstrukce je velmi zdařilá, podle výrobce je ale také velice odolná proti nárazům i vodě. Ve skutečnosti se jedná o nerezový prsten, který má v sobě hodinky - ano zní to poměrně jednoduše, ale...

Krásné, jednoduché, geniální

Tento „prsten času“ disponuje třemi ocelovými kroužky, které reprezentují hodiny, minuty a vteřiny. Kroužky pracují synchronně, s cílem udržet vaši přesnou představu o čase. Jak se navzájem míjejí, vždy se rozsvítí hodnota dané časové jednotky.

Přestože hodinky vypadají velmi jednoduše, tak za jejich vývojem se skrývá velice složitá inženýrská práce, a to bude zřejmě důvod proč přicházejí až dnes. Kroužkové hodinky totiž nejen že disponují extrémní mírou odolonosti, ale navíc také obsahují kit pro bezdrátové dobíjení a další elektronické komponenty.

Vždy přesné

Na začátku byl skvělý koncept z pevné nerezové oceli, ale stále byla nejasná otázka, jak do takto malého prstenu dostat spoustu citlivé elektroniky a udržet zároveň jeho odolnost.

Zdá se, že všechny tyto výzvy se podařilo perfektně zvládnout a vznikl originální produkt, který bude na vašem prstu ukazovat přesný čas, v jakkoliv nepříznivých podmínkách.

Pokud nepatříte k těm, kteří čas příliš neřeší, nechcete se dívat na svůj telefon a nemáte rádi konvenční hodinky, tak tento šperk je pro vás tou správnou alternativou. Na své nové hodinky se můžete těšit již v listopadu tohoto roku se základní cenovkou kolem 6500 Kč.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci Mӧlltal již od této neděle

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...

Evropské termální ráje: Tipy na místa, kde se v horké...

Luxusní únik: Zažijte netradiční dovolenou v exkluzivních...

Cestování v září: Tipy, kam vyrazit v těchto dnech za...

Největší vodní park v Evropě je plný vzrušujících jízd...

Zavřít reklamu