Společnost Elona Muska začala prodávat plamenomety. Během dvou dní jich prodala deset tisíc

Věda a technika 03. února 2018 | 11:35 — Lukáš Bauer
Tunelovací společnost The Boring Company, která je jednou z firem založených miliardářem Elonem Muskem, začala na svém webu minulý týden prodávat plamenomety. A je o ně opravdu velký zájem.
Další 1 fotografie v galerii
Jeden plamenomet společnost prodává za deset tisíc korun / Internet

Elon Musk již v minulosti několikrát dokázal, že to, co řekne, platí. Dnes už to lidé vědí, ale dříve například veřejnost v roce 2016 překvapil samotným založením společnosti The Boring Company. Této události totiž předcházel letmý příspěvek na Twitteru, ve kterém si Musk postěžoval, jak je znuděný dopravními zácpami, a že si založí společnost a začne razit tunely. O měsíc později už razil svůj první tunel.

Společnost Boring Company má snížit náklady na podzemní tunelování. Společnost se ale stala také jakousi Muskovou platformou pro realizaci podivných vedlejších projektů. V loňském roce například Musk prodal 50 000 klobouků Boring Company za cenu dvacet dolarů za kus.

„Po padesáti tisících kloboucích začneme prodávat plamenomet firmy The Boring Company,“ uvedl na Twitteru Musk, když dokončil prodej svého vedlejšího produktu.

Proto když visionář Elon Musk začal hovořit o plamenometu, který bude vyrábět firma na ražbu tunelů, lidé to brali vážně přestože se jedná o naprosto nepochopitelnou a bizarní spojitost, která nedává žádný smysl.

Plamenomet je už ale opravdu v prodeji, stojí okolo deseti tisíc korun a koupit si ho může takřka každý. Není totiž považován za zbraň díky tomu, že jeho dostřel je pouhé tři metry. Začátkem tohoto týdne společnost oznámila, že 10 tisíc z plánovaných 20 tisíc plamenometů je již prodáno.

Zdá se, že Musk vytvořil jakýsi kult osobnosti a ať už vyrobí jakýkoliv produkt, vždy bude vyprodán. Po plamenometu se můžeme těšit na další z řady zábavných projektů Elona Muska, kterým bude vystřelení červeného vozu Tesla do vesmíru (Čtěte: Raketa Falcon Heavy vynese již brzy na oběžnou dráhu kolem Slune nový Tesla Roadster).

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Plánujete ideální letní dovolenou? Navštivte smaragdový ráj ve Středomoří a ochutnejte krásu Sardinie

Jak oslavit mezinárodní den dětí

Kam za nákupy i zábavou o Velikonocích. Pozor na zavřené...

Exotika co by kamenem dohodil. Pár hodin letu a ocitnete se v...

Léto je za rohem a s tím se blíží i letní zábava

Jedete do Francie? 6 + 1 tip, co si s sebou přivézt zpět

Napříč Evropou různými dopravními prostředky: Čím a na...

Zavřít reklamu