Porouchané auto může snadno pokazit vaši dovolenou. Jak tomu předejít?

Auto-moto 21. července 2019 | 19:59 — nov
Mnoho lidí jezdí na dovolenou automobilem. Překonávají stovky či tisíce kilometrů s cílem ušetřit peníze za letenky, mít auto k dispozici pro různé výlety, či dopravit domácího mazlíčka, kterého letecké společnosti nepřepraví.
Další 4 fotografie v galerii
Kromě velkého výběru mají auta v EFS naprosto transparentní původ / Emil Frey Select

Pro auto je ovšem dlouhá cesta náročná a namáhané součástky mohou lehce vypovědět službu, zejména pokud už jsou hodně opotřebené. Cesta se tak může změnit v noční můru spojenou s hledáním autoservisů, hotelů, odtahů a hlavně se spoustou nečekaných finančních výdajů. Abyste se toho vyvarovali, nesnažte se co nejvíc ušetřit při nákupu ojetého vozu.
 
Nejdůležitější je nekupovat ojeté auto v nepřehledné džungli tuzemských bazarů. Triků, které vychytralí bazaristé používají, je celá řada a jejich odhalení vyžaduje zkušeného odborníka. Pokud jím nejste, zaměřte se spíše na značkové programy ojetých vozů. Jedním z nich je nově vzniklý švýcarský program certifikovaných ojetých vozů se zárukou Emil Frey Select. Na český trh dorazil v březnu loňského roku a s ním i možnost koupě ojetého auta bez rizika.

U Emil Frey Select - www.emilfreyselect.cz- jsou v nabídce vozy, které byly prodány v rámci celoevropské sítě prodeje nových aut. Kromě velkého výběru mají tedy naprosto transparentní původ, technický stav či najeté kilometry. Vše je zkontrolováno vyškoleným specialistou a za nabízené vozy tak může Emil Frey Select skutečně ručit. Namístě tak nejsou ani časté obavy z toho, že bude mít ojeté auto poruchu. U certifikovaných vozů Emil Frey Select je totiž zdarma nabízena záruka minimálně jeden rok, která je platná v celé EU a majiteli je k dispozici je i profesionální asistenční služba. Férovou nabídkou je každé auto ihned vyzkoušet a možnost vůz bez udání důvodů do 30 dnů od pořízení vrátit.
 
Emil Frey Select má čtyři prodejní místa v Praze. V jeho nabídce převažují vozy Peugeot a Citroën, ale najdete u něj i mnoho vozů různých značek. Můžete zajít třeba do Pražské ulice v Hostivaři, kde se nachází rozlehlý prodejní areál s bohatou nabídkou vozů připravených k okamžité testovací jízdě. V Kolbenově ulici ve Vysočanech vás zase čeká reprezentativní showroom srovnatelný s prodejnou nových vozů. Přehled prodejních míst najdete na emilfreyselect.cz.
 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Změny těsně před zahájením lyžařské sezony. Koronavirus mění nařízení ve skiareálech

Krátká prohlídka atrakcí Las Vegas

Varianta omikron vyvolala paniku ve světě. První země...

Důrazné varování pro cestovatele. Těmto zemím se vyhněte

Nejlepší města pro junketovou turistiku v Evropě

Nejistá budoucnost pro cestovatele. Chystá se výrazné...

Lyžaři musí změnit plány. Rakousko přestalo čekat na...

Zavřít reklamu