Withings Body Cardio: stylová váha pro všechny posedlé zdravím

Elektronika 15. prosince 2016 | 23:03 — Petr Sýkora
Chcete mít své zdraví a kondici pod kontrolou? S inteligentní váhou Withings Body to nebude žádný problém. Toto snadno použitelné zařízení vám změří tělesnou hmotnost, tuk, a svalovou hmotu stejně dobře jako stav vašeho srdce a srdeční tep. Navíc vám bude počítat BMI.
Dalších 5 fotografií v galerii
Inteligentní váhy Withings Body Cardio jsou stylovým doplňkem vaší zdravé domácnosti. / Plus.cz

Pokud jste také podlehli kouzlu zdravého životního stylu a chcete mít přehled o své kondici, tato váha je pro vás tím pravým pomocníkem, který vám poskytne vše, co k tomu potřebujete.

Ve jménu smartphone

Díky WiFi se váha synchronizuje s vaším chytrým telefonem a veškeré informace získáte díky bezplatné aplikaci kdykoliv a kdekoliv. Pokud jste milovníci výzev a rádi plníte stanovené cíle, ani to nepředstavuje pro váhu spárovanou s mobilní aplikací žádný problém. Vy tak můžete kdykoliv sledovat své výsledky a také to, zda svých cílů skutečně dosahujete. Vaši vysněnou postavu máte na dosah.

S funkcí Smart Body Analyzer může váhu využít každý člen rodiny. Jednoduše vytvoříte profil každého člena rodiny a váha již pak automaticky rozpozná, kdo na ní právě stojí. Profil lze vytvořit až pro 8 uživatelů. 

Statistika nuda je

Údajů, které váha zachycuje je pro většinu lidí více než dost. I když máme určité pochybnosti o přesnosti některých z pokročilejších měření, údaje se zdají být konzistentní a mění se předvídatelným způsobem, podle toho, jak se mění vaše tělo. To z nich dělá přinejmenším dobrý indikátor změn.

Nicméně, výrobce jde ještě dále a mezi sledované údaje přidává i měření rychlosti pulzové vlny (PWV). Tato hodnota, jak výrobce tvrdí, je klíčovým ukazatelem hypertenze. PWV je měřítko srdečním tepem generovaných vibrací a může tak pocmoci odhalit kornatění tepen nebo vysoký krevní tlak.

Závěr

Pokud je vaše hmotnost vše, co potřebujete vědět, Withings Body Cardio je pro vás zbytečná. Pokud vás ale zajímá více než jen kolik vážíte, budete s touto inteligentní váhou spokojeni. Withings Body Cardio dělá přesně to, co vám výrobce slibuje na obalu, a to s lehkostí a minimálním úsilím.

  • Výhody: rychlá, pěkný design, snadno nastavitelná, snadno použitelná, pro více uživatelů, automatické protokoly měření, snadný export dat do aplikace

  • Nevýhody: na váhu vysoká cena (4 870 Kč), až příliš údajů měření (pro někoho nepřehledné), aplikace pro Android postrádá lesk svého iOS protějšku, na lesklém povrhu jsou vidět stopy po nohách
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Balení bez námahy – módní tipy pro chytré a stylové cestovatele

Noční vlaky zažívají v Evropě renesanci: Tipy, kam můžete...

Kam na první letošní lyžování? Na rakouském ledovci...

Egyptská Taba: Vítejte v ráji dobrodruhů

Přemýšlíte o změně? Pár tipů na místa pro život, kde si...

Evropské termální ráje: Tipy na místa, kde se v horké...

Luxusní únik: Zažijte netradiční dovolenou v exkluzivních...

Zavřít reklamu